سوالات متداول

برای مشاهده پاسخ روی سوالات کلیک کنید

کانون ترجمه اورمیه، بمنظور ارائه خدمات مناسب به کاربران خود نازلترین قیمتهای ترجمه را اعلام کرده است که میتوانید با مقایسه ما با سایر عرضه کنندگان خدمات ترجمه آنلاین، بخوبی به ادعای ما پی ببرید. لیکن در مواقع متعددی هم تخفیف های ویژه ای نسبت به کاربران ثابت و متقاضیانی که سفارشات عمده و مستمری دارند، نیز قائل خواهیم شد.

ترجمه متون زبان های بین المللی(غیر فارسی) به یکدیگر را “ترجمه ویژه و انحصاری” نامیده ایم. به عنوان مثال،متون به زبان المانی را مستقیما” به زبان مقصد دیگری مثل زبان ایتالیایی ترجمه میکنیم.و اما “ترجمه موارد خاص”،شامل پروژه های خاص منجمله پروژه های آر -اند -دی یا  تهیه و ترجمه طرح های توجیهی فنی – اقتصادی و غیره است که همانند سایر موارد از زبان فارسی به زبان مقصد دیگری(بالعکس) ترجمه میشوند.

ما مترجمین خود را بلحاظ کیفیت ترجمه آنها به سه دسته برلیان،الماس و مروارید دسته بندی کرده ایم. مترجم برلیان کسی است متبحر و با تجربه ویژه در ترجمه متون خاص در بالاترین حد کیفی بوده و رعایت کامل شرایط ،مقررات، ضوابط ترجمه، نگارش و امانتداری در شغل مترجمی، سفارشات کاربران را بنحو احسن و مطلوب انجام میدهد. ترجمه با کیفیت برلیان بطور تضمینی قابل ارائه به کاربران میباشد.

کانون ترجمه اورمیه، دارای مجوز فروشگاه اینترنتی از صنف فناوران رایانه است. همچنین نماد الکترونیکی از وزارت صنایع و معادن و تجارت را اخذ کرده و سامانه خود را در وبسایت وزارت ارشاد ثبت نموده است.

در حال حاضر فقط زبان های انگلیسی،ایتالیایی، فرانسه، آلمانی، ترکی استانبولی، عربی، کردی، روسی و تاگالوگ را در پروفایل سایت داریم که بزودی هم امکانات ترجمه در سایر زبان ها را نیز  فراهم خواهیم کرد.

اگر کاربری انجام ترجمه و بازگردانی سفارشی را در ۱/۳ مدت زمان عادی ترجمه و بازگردانی آن تقاضا کند، با توجه به نوع سفارش(عمومی/اختصاصی) و زبان مورد نظر برای ترجمه و ضریب احتمالی متعلقه به آن، کانون ترجمه اورمیه آنرا سفارش خیلی فوری تلقی میکند که هزینه مربوطه نیز بلافاصله محاسبه(حدود سه برابر ترجمه های عادی) و به اطلاع کاربر میرسد.

میزان تخفیفات به مقدار و نوع سفارش بستگی دارد. ما از ۰.۵ % تا ۳۵% تخفیف برای کاربران خود در نظر گرفته ایم. جوایز سایت هم عموما” نقدی و در مواردی هم غیر نقدی در قالب ارسال هدایا، پرداخت بخشی از هزینه های مسافرت به اماکن زیارتی و توریستی داخل ایران است که متناسب با مقدار و تعداد دفعات سفارشات، بویژه سفارشات عمده و طی دوره های قرعه کشی مشخصی به کاربران تعلق گرفته و اعطا میشود.

برای سفارش یک ترجمه،پس از ورود به سامانه ” اورمیا ترانسلیت” و مشخص کردن نوع سفارش از قسمت “خدمات ترجمه” فرم سفارش را تکمیل کنید و سپس روی “ارسال سفارش” کلیک نمائید. بقیه مراحل ترجمه تا زمان بازگردانی سفارش را ما انجام داده و با شما تماس میگیریم.

 

مدت زمان ارسال ترجمه طولانی نیست زیرا بمحض انتخاب و سفارش شما، ما مراحل انجام ترجمه را بسرعت انجام میدهیم. اما مدت زمان بازگردانی یک ترجمه یا یک سفارش به نوع و میزان آن از یک طرف و زبان مورد نظر کاربر دارد که  زمان های مزبور را در جداول ویژه و بهمراه لیست قیمتهای هر نوع سفارش اورده ایم.