درباره ما

درباره ما

 

کانون ترجمه ارومیه (ارومیا ترانسلیت) با هدف ترویج فرهنگ مطالعه و ترجمه متون گوناگون علمی، ادبی، تاریخی، اجتماعی، سیاسی و بسیاری دیگر از زمینه ها و رشته ها، در زبان های گوناگون  بین المللی  و در سطح جامعه و ما بین کاربران ایرانی از سراسر جهان، با بهره گیری از فناوریهای نوین و بستر جهانی شبکه اینترنت، در فروردین ۱۳۹۶، راه اندازی شده است. در این سایت با ارائه مطالب، اخبار، برگزاری مسابقات ویژه و آموزش روش های ترجمه و سایر اطلاعات و خدمات مورد نیاز کاربران، در نظر داریم که ضمن ایجاد انگیزه کافی در بین تمامی اقشار جامعه و ترغیب آنان به مطالعه و نیز آموزش استفاده صحیح از اینترنت، با ارائه خدمات ترجمه ی متون، مقالات، اسناد و مدارک گوناگون در چندین زبان و زمینه و رشته های مختلف عمومی و اختصاصی با بهترین کیفیت و نازلترین قیمت توسط برجسته ترین مترجمین خود، نیازمندیهای کاربران سراسر ایران بویژه عزیزان استان های آذربایجان غربی و شرقی را برآورده سازیم.

کانون ترجمه ارومیه، مترجمین خود را بلحاظ کیفیت ترجمه آنها به سه دسته “برلیان” ، “الماسی” و “مروارید” تقسیم کرده است. کلیه متون بصورت تایپ شده( در فایل WORD ) و با ۴۸ ساعت گارانتی باز پرداخت وجه در صورت تایید تیم ویرایش و سردبیری، تحویل میشوند. ما زمان دقیق تحویل و بازگردانی سفارش را نیز اعلام میکنیم. بنابراین آنچه که شما باید بکنید، همانا ایجاد یک سفارش بر روی سامانه کانون است که متعاقبا” ما هم با شما تماس گرفته و ترجمه و یا سفارش شما را به بهترین وجه ممکن انجام میدهیم. در حال حاضر ترجمه متون متنوع شما به زبان های انگلیسی، ایتالیایی، فرانسوی، آلمانی، ترکی استانبولی، عربی، روسی، کردی، فلیپینی ، اسپانیایی و چینی را در برنامه خود داریم و بزودی هم سایر زبانهای بین المللی را در پروفایل خود خواهیم گنجانید. ما ترجمه ویژه و انحصاری متون زبان های بین المللی (غیر فارسی) با عنوان ” ترجمه دو زبانه” را نیز انجام میدهیم.

ما علاوه برآنکه ترجمه متون زبانهای موجود در پروفایل خود را از فارسی به زبان مقصد و بالعکس انجام میدهیم، ترجمه ویژه و انحصاری زبان های غیر فارسی به یگدیگر را هم در برنامه فعالیتهای خود داریم. در این کانون ترجمه، اسناد و مدارک تجاری و بازرگانی، مکاتبات و نامه های تجارتی و اداری و تخصصی، قرار دادهای بین المللی، متن سخنرانیها در کنفرانسها و همایش های بین الممالک، پایان نامه ها، مبایعه نامه ها و قرار دادهای فی مابین اشخاص حقیقی و حقوقی، وزارتخانه های نفت و گاز، راه و ترابری، بهداشت و درمان و آموزش پزشکی، اقتصاد و دارایی، صنایع و معادن، وزارت امور خارجه و مقاوله نامه های بین المجالس و همچنین کلیه آموزه ها و کتب فقهی مذاهب ابراهیمی، اعتبارات اسنادی، بارنامه های حمل کالا، بیمه نامه ها و دعوت نامه های اشحاص حقیقی و حقوقی، مکاتبات فی مابین شرکتها و اورگانهای کاریابی، مدارک و گواهینامه های تحصیلی و شغلی را وفق مقررات و قوانین جاری با مناسبترین کیفیت و بهترین شرایط ترجمه میکنیم. 

ترجمه و دوبلاژ فیلمهای سینمایی،زیرنویس اسلاید ها،عکسها و روزنامه ها،مجلات  و نشریات وسریالهای تلویزیونی، کاتالوگها، بروشورها، دفترچه های راهنمای مصنوعات صنعتی و لوازم خانگی، هند بوک ها (handbooks)، فایلهای صوتی تصویری همراه با پیاده سازی و ترجمه و یا ترجمه بدون پیاده سازی و پیاده سازی (به زبان مبداء) و بسیاری دیگر از موارد مشابه نیز از جمله خدمات ترجمه کانون ترجمه ارومیه میباشند. متقاضیان مترجمین شفاهی و مترجم همزمان هم میتوانند با سفارش مترجم مورد نظر خود از خدمات ساعتی و روزانه اعزام مترجم همزمان و شفاهی نیز بهره مند شوند.

کانون ترجمه ارومیه میتواند به عنوان رابط بین کاربران خود و دفاتر مترجمین رسمی قوه قضائیه مستقر در ارومیه و سایر شهرهای استان و سراسر ایران عمل کرده و تمهیدات و تسهیلات لازم جهت ترجمه رسمی اسناد و مدارک اشخاص حقیقی و حقوقی توسط مترجمین رسمی را فراهم نماید. البته این سرویس فقط مخصوص شهر های استان آذربایجان غربی و شرقی میباشد. اخذ مجوزها و تائیدات وزارتخانه های مرتبط با ترجمه رسمی و ممهور کردن اسناد و مدارک ترجمه شده صرفا” بوسیله دفاتر ترجمه رسمی صورت میگیرد و کانون هیچگونه دخالتی در این مورد نداشته و هیچ مسئولیتی را نیز نمی پذیرد.

ما برای کاربرانی (اعم از اشخاص حقیقی و حقوقی) که بطور مستمر سفارش ترجمه داشته و یا سفارشات عمده و قراردادهای پرحجم با کانون دارند، علاوه بر بهره مند کردن آنها از تخفیفات ویژه، جوایز نقدی و غیر نقدی ارزنده ای نیز در نظر گرفته ایم که به حکم قرعه و به نسبت میزان همکاریها و سفارشات کاربر در مقاطع متعدد به آنان اعطا خواهند شد. کانون ترجمه اورمیه اگر  Number One نباشد، یکی از ممتازترین مراجع ترجمه متون، مقالات، کتب، اسناد و مدارک، فیلم وسریال و پیاده سازی زیرنویس فایل های صوتی و تصویری و غیره با نازلترین قیمت و مطلوبترین کیفیت در کوتاهترین زمان در سراسر شهر های کشور اسلامی ایران به شمار میاید.

سایت ارومیا ترنسلیت علاوه بر موارد وخدمات فوق الاشاره، آموزش تخصصی ترجمه، ارائه اطلاعات فرهنگی و آداب و رسوم کشورهای مختلف، آموزش زبان انگلیسی برای ترجمه، نحوه نگارش متون ومکاتبات تخصصی در همه زمینه ها و رشته های عمومی و اختصاصی و همچنین متون ترجمه شده مقالات، سخنرانیها، بیانیه ها، قطعنامه ها، اطلاعیه ها، قوانین و ضوابط و منشور های سازمانهای بین المللی و قانون اساسی کشورهای متعدد را نیز در برنامه کاری و پروفایل خود دارد وهمواره با ارائه آخرین اخبار ضروری مرتبط با اصول ترجمه کاربران خود را در جریان قرار میدهد.

 

اشتراك گذاری نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *